21.2 C
Bratislava
pondelok, 15 apríla, 2024
46 300 1 430 18 600

S DKV Mobility zaplatíte na čerpacích staniciach JET v Rakúsku

DKV Mobility, platforma B2B pre platby a riešenia na cestách, pokračuje v rozširovaní svojej akceptačnej siete. Nedávno sme písali o jej spolupráci s OMV na Slovensku. Teraz môžu jej zákazníci platiť za nákup pohonných hmôt kartou DKV na všetkých 161 čerpacích staniciach JET v Rakúsku. Navyše, môžu využívať aj služby približne 100 portálových umývačiek pre osobné automobily.

Čerpacie stanice JET je možné vyhľadať v aplikácii DKV Mobility a v online plánovači trás DKV Maps. „Vďaka partnerstvu so spoločnosťou JET v Rakúsku môžeme našim zákazníkom ponúknuť prístup k 161 čerpacím staniciam za atraktívne ceny s veľmi moderným vybavením,“ hovorí Sven Mehringer, riaditeľ divízie Energie a služby pre vozidlá v spoločnosti DKV Mobility. „Sme radi, že sa nám podarilo rozšíriť akceptačnú sieť v Rakúsku o významného partnera a tešíme sa na úspešnú spoluprácu.“

Výhody spolupráce oboch partnerov ocenil aj Gerhard Entholzer, manažér oddelenia pre fleetové karty v spoločnosti JET Tankstellen Austria: „Vďaka tejto spolupráci teraz otvárame našu sieť poskytovateľom palivových a servisných kariet. Nielenže tým oslovujeme nové skupiny zákazníkov, ale zároveň zvyšujeme objem predaja a tržby našich súčasných prevádzok,“ hovorí Entholzer. DKV Mobility ponúka svojim zákazníkom v celej Európe prístup k približne 64 000 čerpacím staniciam vo viac ako 50 krajinách.

Aktuálne
Prečítajte si aj