5.6 C
Bratislava
streda, 17 apríla, 2024
46 300 1 430 18 600

DKV Mobility a OMV oznámili spoluprácu na Slovensku

Európska B2B platforma pre platby a riešenia na cestách DKV Mobility pridala do svojej akceptačnej siete na Slovensku viac ako 100 čerpacích staníc medzinárodnej ropnej a plynárenskej spoločnosti OMV, ktorá sídli v Rakúsku. DKV Mobility tak ponúka prístup ku kompletnej slovenskej sieti tejto značky.

Čerpacie stanice sú vhodné nielen pre osobné autá, ale v drvivej väčšine aj pre nákladné vozidlá a nachádzajú sa na frekventovaných trasách. Zákazníci ich môžu vyhľadávať prostredníctvom aplikácie DKV Mobility a elektronického plánovača trás v DKV MAPS, ktorý je súčasťou digitálneho zákazníckeho portálu DKV COCKPIT.

„Sme radi, že sa nám podarilo rozšíriť naše partnerstvo so spoločnosťou OMV. Takmer všetky čerpacie stanice v sieti OMV na Slovensku sú vhodné pre nákladné vozidlá, takže najmä našim zákazníkom v sektore nákladnej dopravy môžeme odteraz ponúknuť ešte väčšiu flexibilitu a pohodlie,“ hovorí Sven Mehringer, výkonný riaditeľ pre energetiku a služby pre vozidlá v spoločnosti DKV Mobility.

„Vďaka partnerstvu so spoločnosťou DKV Mobility sprístupníme našu kompletnú sieť servisných staníc ešte širšiemu okruhu zákazníkov, čo je výhodné pre obe strany. Tešíme sa na úspešnú spoluprácu,“ hovorí Alina Raducu, vedúca oddelenia kariet spoločnosti OMV. DKV Mobility ponúka prístup k sieti približne 63 000 čerpacích staníc, čo predstavuje najväčšoiu nezávislú akceptačnú sieť v Európe.

Aktuálne
Prečítajte si aj