9.4 C
Bratislava
sobota, 20 apríla, 2024
46 300 1 430 18 600

DAF dodá 165 ťahačov spoločnosti HOYER Group

Svetový líder v oblasti logistických riešení pre kvapalinové produkty, spoločnosť HOYER, obnovuje svoj vozový park kúpou 165 ťahačov DAF XG 480 v prevedení 4×2. Nákladné vozidlá dodané v nasledujúcich mesiacoch sa budú používať na prevádzku v celej Európe. Všetky sú vybavené komplexným balíkom najnovších pokročilých asistenčných systémov pre vodiča (ADAS). 

Spoločnosť HOYER vznikla v roku 1946 v nemeckom Hamburgu. Dnes je svetovým lídrom v oblasti logistických riešení pre kvapalinové produkty a pôsobí na všetkých kontinentoch. Svojim zákazníkom ponúka riešenia na mieru v rôznych odvetviach, vrátane plynárenstva, potravinárstva, minerálnych olejov a chemického priemyslu.

Ťahače DAF pre HOYER Group

HOYER má pobočky vo viac ako 100 krajinách. Jeho vozový park sa skladá z viac ako 1 200 kamiónov a viac ako 1 700 návesov, medzi ktorými má výrazné zastúpenie značka DAF. Nové ťahače budú pôsobiť v Nemecku, Holandsku a Poľsku a budú v prevádzke po celej Európe.

Vedúci správy cestného vozového parku pre Európu v HOYER Group Rudolf Schumacher je rád, že jeho spoločnosť čiastočne obmení vozový park za modely DAF XG. „Tieto spoľahlivé nákladné vozidlá sú vybavené najnovšími a najmodernejšími bezpečnostnými systémami, pričom našim vodičom poskytujú luxusný a pohodlný zážitok,“ hovorí Schumacher.

Kompatibilné s HVO

Tieto vozidlá môžu jazdiť na HVO, čo podporuje našu ambíciu HOYER Group prispieť k udržateľnejšej budúcnosti. Jazda na HVO od zdroja po kolesá znižuje emisie uhlíka až o 90 %. „Vďaka tejto novej sérií nákladných vozidiel DAF zabezpečíme našim zákazníkom výnimočný servis tak, ako to len spoločnosť HOYER vie,“ vysvetľuje Schumacher.

DAF je už roky uprednostňovaným dodávateľom spoločnosti HOYER. „Sme poctení, že tento svetový líder v oblasti vysokokvalitných dopravných riešení si vybral našu sériu modelov DAF XG, aby svojim zákazníkom zabezpečil včasné dodávky,“ hovorí Bart Bosmans, riaditeľ marketingu a predaja a člen predstavenstva v spoločnosti DAF Trucks.

Podľa Bosmansa DAF ponúka najefektívnejšie, najbezpečnejšie a najpohodlnejšie nákladné vozidlá na trhu, ktoré sú určené aj na poskytovanie služieb zákazníkom na najvyššej úrovni. „Sme radi, že si to spoločnosť HOYER všimla,“ uzatvára riaditeľ marketingu a predaja.

Aktuálne
Prečítajte si aj