27.5 C
Bratislava
streda, 24 júla, 2024
46 300 1 430 18 600

DKV Mobility uzavrela dôležité partnerstvo v Španielsku

DKV Mobility oznámila spojenie so spoločnosťou Andamur, poskytovateľom služieb pre cestnú dopravu v Španielsku. Tento krok je v súlade s plánmi oboch spoločností, ktoré chcú podporiť svoj rozvoj a rast.

DKV Mobility získava väčšinový podiel v dcérskej spoločnosti Road Solution PRO, S.L., ktorá zabezpečuje všetky činnosti spoločnosti Andamur v oblasti palivových kariet, riešení pre mýto a refundácie dane z pridanej hodnoty. DKV Mobility tak posilní svoju pozíciu na španielskom trhu a rozšíri svoju zákaznícku základňu. Okrem toho podporí aj stratégiu rastu spoločnosti Road Solution PRO, S.L. a ďalší rozvoj a rozširovanie obchodnej divízie odpočívadiel spoločnosti Andamur 

„Andamur sa môže pochváliť pozoruhodnou históriou rastu. Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 1987 s tromi zamestnancami a vyvinula sa na etablovaného hráča na španielskom trhu s viac ako 700 partnerskými stanicami. Sme hrdí na to, že sme akcionármi jej spoločnosti Road Solution PRO, S.L. Teraz máme príležitosť uzavrieť dlhodobé strategické partnerstvo s rodinou López Sánchez, aby sme spoločne urobili ďalší krok k úspešnej budúcnosti,“ hovorí Marco van Kalleveen, generálny riaditeľ spoločnosti DKV Mobility.

„Som presvedčený, že kladieme základy spoločnej budúcnosti, ktorá prinesie ešte viac úspechov. DKV Mobility a Andamur vyznávajú rovnaké hodnoty a zabezpečia, aby sa kvalita služieb zákazníkom a dôvera budovaná po desaťročia udržala a ďalej posilňovala. Sme radi, že môžeme spojiť sily s európskym trhovým lídrom,“ dodáva Miguel Ángel López Sánchez, generálny riaditeľ spoločnosti Andamur. Obe strany sa dohodli, že celková cena tejto transakcie nebude zverejnená. Spolupráca zatiaľ podlieha schváleniu príslušných orgánov na ochranu hospodárskej súťaže.

Aktuálne
Prečítajte si aj