25.2 C
Bratislava
streda, 24 júla, 2024
46 300 1 430 18 600

DKV Mobility chce podporiť rozvoj nabíjacej infraštruktúry

Európska platforma pre platby a riešenia DKV Mobility sa pripojila k aliancii, ktorá zastupuje sektor infraštruktúry pre nabíjanie elektrických vozidiel. Celkovo 27 členov aliancie ChargeUP Europe spolupracuje na rýchlom a efektívnom zavádzaní nabíjacej infraštruktúry, pričom aktuálne spravujú sieť s celkovým počtom 500 000 nabíjacích miest.

Vedúci divízie eMobility v DKV Christopher Schäckermann vyjadril radosť zo vstupu do aliancie, pretože podľa neho teraz môžu ešte viac prispievať k úspešnému prechodu na elektromobilitu v Európe. Vyzdvihol odborné znalosti a dodávateľské riešenia orientované na zákazníka.

Radosť z novej spolupráce má aj samotná aliancia ChargeUP Europe, ktorá si taksito sľubuje posilnenie odborných znalostí a väčší hlas zastupujúci firemné vozové parky.

Foto: DKV Mobility

DKV Mobility poskytuje riešenia na mieru pre nabíjanie a to od infraštruktúry, plánovania, poradenstva až po inštaláciu. Prostredníctvom dcérskej spoločnosti GreenFlux sa snaží prispievať k urýchleniu výstavby nabíjacej infraštruktúry v Európe.

Aktuálne
Prečítajte si aj