30.1 C
Bratislava
štvrtok, 18 júla, 2024
46 300 1 430 18 600

Poďakovanie profesionálnym vodičom v Malackách

Eurowag sa aj tento rok v rámci každoročnej adventnej kampane symbolicky poďakuje profesionálnym vodičom. Práve pre nich je vianočné obdobie jedným z najnáročnejších z celého roka.

Eurowag im preto chce 11. decembra na svojej čerpacej stanici v Malackách rozdávať jedlo, pitie a drobné darčeky. Motto tohtoročnej akcie znie Darčeky nevedia lietať. Vy doručujete, my vás podporujeme. Každý, kto sa zastaví pri stánku na čerpacej stanici Eurowag v Malackách, dostane zadarmo jedlo a pitie. Vodiči si budú môcť vybrať z menu, v ktorom bude horúca polievka, klobásy alebo horúci čaj, káva či limonáda. Ako poďakovanie má Eurowag pripravenú malú pozornosť.

„Akciou chceme poďakovať našim zákazníkom, ako aj všetkým profesionálnym vodičom. Napriek tomu, čo rozprávame našim deťom, sú to v skutočnosti oni, kto sa stará, aby sme pod vianočným stromčekom mali darčeky. Často preto dokonca sami trávia advent a sviatky na cestách. V Eurowagu chceme vodičom aspoň takýmto spôsobom spríjemniť toto obdobie,“ hovorí riaditeľka marketingovej komunikácie v Eurowagu Alžběta Frösslová.

ZdrojEurowag
Aktuálne
Prečítajte si aj