5.6 C
Bratislava
streda, 17 apríla, 2024
46 300 1 430 18 600

Navigácia Sygic Truck & Caravan je dostupná už aj v Apple CarPlay

GPS navigácia Sygic Truck & Caravan pre kamióny a karavany je najnovšie dostupná aj pre Apple CarPlay. Sygic týmto krokom reaguje na požiadavku šoférov nadrozmerných vozidiel a začal s uvedením navigácie na CarPlay pre zariadenia iOS. Čoskoro bude dostupná aj na Android Auto.

Sygic GPS Truck & Caravan Navigácia si zśikava stále viac priaznivcov, počet jej používateľov dnes presahuje 5 miliónov. Je navrhnutá pre špecifické požiadavky veľkých vozidiel, preto je iná ako tradičné navigačné systemy. Poskytuje trasy, ktoré sú vypočítavané na mieru, pričom kľúčovými kritériami výpočtu sú bezpečnosť a pohodlie s ohľadom na rozmery vozidla, jeho maximálnu rýchlosť, emisie, a tiež špecifiká nebezpečného nákładu.

Sygic pre nákladné vozidlá a karavany
Foto: Sygic

Medzi obľúbené funkcie patria aj offline mapy v navigáciách od Sygicu, najmä v oblastiach s obmedzeným internetovým spojením. Riešenie pre kamióny a karavany navyše ponúka aj informácie o aktuálnej premávke a odhadovaný čas príjazdu (ETA), upozornenia na radary a maximálnu povolenú rýchlosť, alebo asistenta jazdných pruhov. Ešte tento rok sa aktualizácie a pre Sygic GPS Truck & Caravan Navigáciu dočkajú aj používatelia operačného systému Android. Stane sa tak kompatibilnou aj s Android Auto.

Sygic Truck & Caravan Navigácia zo Slovenska

Spoločnosť Sygic vznikla v roku 2004 v Bratislave. Patrí medzi spoločnosti Deloitte Fast 50
a v roku 2012 bola pridaná do zoznamu Deloitte Fast 500 EMEA. V roku 2009 Sygic vytvoril vôbec prvú aplikáciu s podrobnou navigáciou pre iPhone. Spoločnosť bola prvým dodávateľom offline navigácií s podporou pripojenia cez Apple CarPlay a aplikácie Android Auto od spoločnosti Google. Navigačné aplikácie od Sygicu si na celom svete doteraz stiahlo viac ako 200 miliónov používateľov. Viac ako štyri milióny používateľov tvoria profesionálny vodiči.

Sygic sa stal aj lídrom v segmente elektrickej mobility. Za režim pre electrické vozidlá (EV mode) v Sygic GPS Navigácii získal ocenenie Global Champion Award 2021 za prínos k ekologickej a inovatívnej Európe. Väčšinovým akcionárom spoločnosti Sygic je spoločnosť W. A. G. Payment solutions (známa ako Eurowag), ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich integrovaných platforiem platieb a mobility v Európe.

Aktuálne
Prečítajte si aj