23.1 C
Bratislava
štvrtok, 23 mája, 2024
46 300 1 430 18 600

Eurowag spúšťa sieť prémiových čerpacích staníc Eurowag Prime

Spoločnosť Eurowag ohlásila otvorenie novej siete prémiových čerpacích staníc pod názvom Eurowag Prime. Táto sieť bude zahŕňať 70 vybraných čerpacích staníc na hlavných dopravných ťahoch po celej Európe.

Tento počet však nie je konečný. Ďalšie čerpacie stanice plánujú pridať v budúcnosti. Cieľom siete Eurowag Prime je poskytovať vodičom výhodné ceny a prémiové služby v strategických lokalitách. Táto prémiová sieť podľa Eurowagu zahŕňa čerpacie stanice v najlepších lokalitách na frekventovaných trasách strednej, východnej a južnej Európy.

Priestory ČS Eurowag Prime
Foto: Eurowag

Napojenie na európsku sieť

Tieto stanice sú už dnes známe ako dôležité tranzitné miesta, ktoré sú napojené na transeurópsku dopravnú sieť a ponúkajú dobre vybavené zázemie pre nákladné vozidlá. Nová sieť bude dostupná v krajinách ako Slovensko, Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Španielsko, Taliansko, Francúzsko, Rakúsko, Nemecko, Benelux, severské krajiny, Pobaltia a Balkán.

Eurowag Prime je zameraná na poskytovanie optimalizovaných cien za palivo a ďalšie služby. Čerpacie stanice budú vizuálne odlíšené a spoločnosť zdôrazňuje, že budú poskytovať vysokú kvalitu služieb a pravidelné akcie. Držitelia kariet Eurowag budú môcť využívať služby čerpacích staníc Eurowag Prime bez potreby registrácie alebo členstva. Čerpacie stanice označené logom Eurowag Prime budú garantovať strategické umiestnenie a najlepšie možné ceny.

Nápis Eurowag Prime
Foto: Eurowag

Eurowag Prime má výberový proces

Pre začlenenie do novej prémiovej siete musia čerpacie stanice splniť určité podmienky a prejsť výberovým procesom, ktorý potvrdí, že spĺňajú požiadavky na prémiové služby. Sieť bude Eurowag výrazne marketingovo podporovať, okrem iného aj prostredníctvom svojich sociálnych sietí. Jednotlivé prémiové stanice budú vizuálne odlíšené nielen v zákazníckom portáli Eurowagu, ale aj v mobilnej aplikácii, čo má prevádzkovateľom čerpacích staníc priniesť viac zákazníkov.

Aktuálne je súčasťou prémiovej siete 70 čerpacích staníc v 16 tranzitných krajinách. V každej z nich bude jedna až päť čerpacích staníc, pričom budúci rok sa plánuje rozšírenie siete na až 100 čerpacích staníc. Aktuálne prémiové prevádzky sú dostupné na webovej stránke Eurowagu.

ZdrojEurowag
Aktuálne
Prečítajte si aj