32.1 C
Bratislava
štvrtok, 18 júla, 2024
46 300 1 430 18 600

Dr.Max zdvojnásobuje priestory v Prologis Parku Bratislava

Sieť lekární Dr.Max sa rozhodla rozšíriť svoje priestory v Prologis Parku Bratislava. Prenajme si ďalších 10 000 m2 skladových priestorov spolu s kanceláriami na ploche 750 m2. Tým viac ako zdvojnásobí plochu, ktorú si tu prenajíma. Doteraz to bolo 9 000 m2. Nové skladové a kancelárske priestory budú na mieru prispôsobené primárne pre jej B2B potreby a dokončené majú byť v 2. štvrťroku 2024.

Expanzia v Prologis Park Bratislava dá podľa člena predstavenstva Dr.Max Holding Jaroslava Kypra spoločnosti šancu ešte lepšie využiť možnosti, ktoré tu našli, vrátane výbornej polohy, pracovných podmienok či prispôsobenia priestorov na mieru ich potrebám. Nová budova bude vybavená pásovou technológiou a bude mať regulovanú teplotu, vďaka čomu zabezpečí optimálne podmienky pre skladovanie tovaru a zároveň bude udržateľnejšia.

Lepšie prostredie pre zamestnancov

Zamestnanci budú mať k dispozícii vybavenie parku, o ktoré sa Prologis stará v rámci svojej iniciatívy PARKlifeTM. Prologis Park Bratislava má kdispozícii futbalové ihrisko, na ktorom sa každoročne koná turnaj, nechýbajú zóny na grilovanie, prístrešky pre bicykle, nabíjacie stanice pre elektromobily a ďalšie riešenia.

Manažér lízingu a zákazníckej skúsenosti v Prologis Slovensko Jakub Randa vníma rozhodnutie Dr.Max viac ako zdvojnásobiť prenajímaný priesto ako dôkaz toho, že tento logistický park prináša svojim nájomcom viaceré benefity. „Park má ideálnu polohu na obsluhu koncových zákazníkov na Slovensku i v zahraničí a zároveň je príjemným a priateľským pracoviskom. Snažíme sa ho rozvíjať s ohľadom na zdravie a pohodu zamestnancov, čo sú hodnoty, na ktorých stojí aj značka Dr.Max, hovorí Jakub Randa. Dr.Max sídli v Prologis Parku Bratislava od augusta 2021. Tento park je aktuálne plne obsadený, preto Prologis plánuje ďalšiu špekulatívnu výstavbu na ploche 12 000 m2.

Aktuálne
Prečítajte si aj