23.6 C
Bratislava
štvrtok, 23 mája, 2024
46 300 1 430 18 600

Goodyear chystá turné, kde predstaví pneumatiky pre úžitkáče

Spoločnosť Goodyear ohlásila svoje turné Drive Results Tour 2024, popčas ktorého sa prostredníctvom svojho mobilného showroomu a špeciálnej flotily dodávok Drive Results stretne s prepravnými spoločnosťami.

Toto turné dopracvom a dopravným firmám umožní priamo sa zoznámiť s ponukou Goodyear Total Mobility, ktorá je podľa Goodyearu navrhnutá tak, aby maximalizovala efektivitu, konkurencieschopnosť a udržateľnosť vozových parkov.

Lepšie raz vidieť…

Frima sa zameria na prémiové pneumatiky Goodyear a pokročilé monitorovacie riešenia pre pneumatiky a zákazníkom chce umožniť lepšie pochopiť, ako môžu tieto technológie zlepšiť ich spotrebu paliva, znížiť prevádzkové náklady a minimalizovať neočakávané riziká počas prepravy. Toto sú totiž kľúčové faktory pre obchodný úspech v doprave.

Foto: Goodyear

Drive Results Tour 2024 tiež poskytne príležitosti tímom Goodyear predstaviť ich ponuku na menších akciách u partnerov a počas celého radu väčších udalostí, ako sú preteky Goodyear FIA European Truck Racing Championship. V rámci tohto seriálu dorazí roadshow aj na Slovakia ring a na Autodrome v Moste. Na Slovensku a v Českej republike sa Drive Results 2024 predstaví takisto počas veľtrhov a konferencií zameraných na nákladné vozidlá a logistické operácie, ako je speedCHAIN Slovakia v Modre, Transport Show v Brne alebo speedCHAIN v Prahe.

Goodyear Drive Results aj s flotilou dodávok

Novým prvkom tohtoročného turné je nasadenie flotily dodávok Goodyear Drive Results, ktorá sa bude snažiť ukázať výhody integrovaného prístupu Goodyear-u k riadeniu efektivity vozového parku. V rámci nedávno publikovaného prieskumu Goodyear Sustainable Reality Survey 2023 zdôraznili európski dopravcovia význam udržateľnosti a znižovania prevádzkových nákladov. Drive Results Tour 2024 poukáže na kritickú úlohu nákladných pneumatík vo zvyšovaní palivovej účinnosti, znižovaní nákladov na palivo a emisií CO2.

Tento dôraz na udržateľnosť je v súlade so záväzkom spoločnosti Goodyear poskytovať efektívne riešenia mobility, ako sú Goodyear TPMS, Goodyear DrivePoint a Goodyear CheckPoint, ktoré pomáhajú dopravcom v ich ppodnikaní. Ďalším udržateľným a nákladovo efektívnym riešením, ktoré predlžuje životnosť nákladných pneumatík, znižuje dopad na životné prostredie a znižuje celkové prevádzkové náklady vozového parku môže byť protektorovanie.

Aktuálne
Prečítajte si aj